SLEDUJTE NÁS NA
REZERVACE NA TEL.: +420 606 187 844
Top

Prezentace Rodinného pivovaru 713 Hradec Králové

 / Home 1  / Favourites  / Prezentace Rodinného pivovaru 713 Hradec Králové
logo_PIVOVAR-713-2
25 Dub

Prezentace Rodinného pivovaru 713 Hradec Králové

Pivotéka Pípa Beer Story Vás srdečně zve na Prezentaci Rodinného pivovaru 713 Hradec Králové!

 

Navštivte nás v pivotéce Pípa – Beer Story ve středu 4. května 2016. Od 18:00 budete moci ochutnat vzorky rodinného pivovaru z Hradce Králové, který svou činnost zahájil teprve v loňském roce.

 

Vstupné: 99 Kč

(pro držitele Food Story Club karty zdarma)

 

Svou účast prosím potvrďte na emailu pipa@foodstory.cz nebo na telefonním čísle 777 445 473

 

Na programu degustace bude:

 

1225

 

Ochutnejte hradeckou „dvanáctsetpětadvacítku“. 1225 je vcelku nová pšeničná dvanáctka, která vás zaujme svou neobvyklou hořkostí a svěžím banánovo-citrusovým aroma.

 

Královna Eliška

 

Tato příjemná dvanáctka se vyznačuje svou tmavě zlatou barvou a pěknou světlou pěnou. Ve vůni lze najít sladové, kvasnicové či broskvové tóny. V chuti můžete pocítit karamelové tóny mnichovského sladu.

 

Diana

 

Diana je královéhradecká „třináctka“. Jde o výborné spodně kvašené polotmavé speciální pivo připravované z karamelového mnichovského sladu a chmele Magnum.

 

AHA!

 

AHA! je svrchně kvašené polotmavé speciální pivo typu American Hoppy Ale. Ve vůni spatříte kombinaci citrusů, bylin a karamelu, chuť je pak karamelová, lehce citrusová a s tóny kandovaného ovoce.

 

Jarní RED ALE

 

Toto svrchně kvašené polotmavé speciální pivo je vyrobeno ze tří druhů prvotřídních českých a německých sladů a tří druh německých chmelů. Touto kombinací vznikla velmi příjemná a svěží, jarní „třináctka“.

 

Těšíme se na Vás!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.